BEWI DOG Sport

Faktem jest, że BEWI DOG Sport to w szczególności pełnowartościowa karma dla naszych ukochanych czworonożnych sportowców.

Przedstawienie BEWI DOG Sport
Karma BEWI DOG Sport bez wątpienia zapewnia najwyższą kondycję oraz wystarczające zasoby energii na etapie treningów bądź zawodów. Co za tym idzie wysoka zawartość drobiu oraz ryb sprawia, iż karma charakteryzuje się jednak pysznym smakiem. Do najistotniejszych zalet tejże karmy uznaje się ogromny udział białka zwierzęcego w całościowej zawartości białka. Co za tym również idzie pozwala na odpowiedni rozwój mięśni przy pomocy dużej zawartości białka zwierzęcego. Do kolejnej zalety należy zaliczyć dość łatwostrawne dzięki sporej zawartości mięsa drobiowego oraz ryb. Zaznacza się również, że sprzyja utrzymaniu zdrowej skóry przy obecności lecytyny oraz drożdży piwnych. Producent wskazuje, że skład tej karmy jest następujący: mączka z mięsa drobiowego (26%); kukurydza; jęczmień; śruta kukurydziana; mączka śledziowa (5%); tłuszcz drobiowy; olej roślinny (palmowy, kokosowy); drożdże piwne suszone (2,5%); strąki szarańczynu strąkowego, suszone; wysłodki buraczane suszone odcukrzone; wątróbka drobiowa hydrolizowana; chlorek sodu; chlorek potasu. Warto również umieścić informację o analizie składu, która jest następująca: białko ogólne 26%, tłuszcz surowy 16%, włókno surowe 3%, popiół surowy 7%, wilgotność 10%, wapń 1,3, fosfor 0,9%. Bardzo ważnym aspektem jest, iż wyprodukowane jest bez dodatku pszenicy, jak i również dodatku soi . Wskazuje się również na brak dodatku sztucznych barwników bądź aromatów czy konserwantów. Faktem jest, iż zawiera naturalne antyoksydanty. Producenci przedstawianej karmy zaznaczają, że będzie ona na pewno lubiana przez naszych pupili. Zatem warto jest zainwestować właśnie w nią. Można ją zakupić od 11,79 złotych za 0,8 kilograma.

Podsumowując wysoka zawartość drobiu oraz ryb sprawia, iż karma charakteryzuje się jednak pysznym smakiem. Do najistotniejszych zalet tejże karmy uznaje się ogromny udział białka zwierzęcego w całościowej zawartości białka. Co za tym również idzie pozwala na odpowiedni rozwój mięśni przy pomocy dużej zawartości białka zwierzęcego.