BOZITA Naturals Original

Przedstawiając karmę BOZITA Naturals Original należy podkreślić, że jest to sucha karma, która jest przeznaczona przede wszystkim dla dorosłych psów.

Charakterystyka BOZITA Naturals Original
Faktem jest, że sucha karma BOZITA Naturals Original połączona z mięsem kurczaka to pełen licznych składników odżywczych, jak i również witamin oraz minerałów pokarm odpowiedni przede wszystkim dla dorosłych psów wielu ras. Jest tu mowa zarówno o małych, ale i również dużych. Jest to karma, która bez wątpienia z powodzeniem może być jednak stosowana każdego dnia oraz może bez problemu stanowić idealną podstawę codziennej diety naszego psa. Przedstawia się również, że BOZITA Naturals Original to sucha karma, która powstała na bazie mięsa połączonego z kurczakiem. Skutkuje to tym, że jest określana jako pełnowartościowa oraz lubiana przez psy, jak i również niezależnie od wieku i rasy oraz rozmiaru i stopnia aktywności fizycznej. BOZITA Naturals Original to klasyczna sucha karma do codziennego stosowania bądź do podawania jako swoistego dodatku w zupełnie innych rodzajach takiej diety. Bez wątpienia jest to pokarm godny polecenia. Producent tej karmy wskazuje, że skład jej jest następujący: Pszenica*, kurczak (w tym świeży kurczak* 4%), tłuszcz kostny*, suszony łosoś*, mączka mięsno-kostna, kiełki kukurydzy*, suszona pulpa buraczana*, kurczak hydrolizowany, minerały, drożdże*. Natomiast substancje dodatkowe w kilogramie karmy: witamina A 9400 j.m., witamina D3 980 j.m., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu) 60 mg, pentahydrat siarczanu miedzi (II) 20 mg, tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III) 8 mg, siarczan cynku jednowodny 85 mg, jodan wapnia jednowodny 2,3 mg. Wskazuje się również, że dodatki technologiczne to bez wątpienia naturalny przeciwutleniacz. Jednak jak wygląda skład analityczny? Producent stwierdza, że jest on następujący: białko 22%, zawartość tłuszczu 11%, włókno surowe 3%, popiół surowy (składniki mineralne) 6% (w tym wapń 1,1% i fosfor 0,9%), Omega-6 2%, Omega-3 0,3%, wilgotność 10%. Bardzo ważną kwestią jest również sposób jej przechowywania. Podkreśla się, że należy przechowywać ją w następujący sposób: trzymać w suchym oraz chłodnym miejscu. Co za tym idzie w temperaturze nie wyższej niż doskonale każdemu znana temperatura pokojowa.

Podsumowując BOZITA Naturals Original to sucha karma, która powstała na bazie mięsa połączonego z kurczakiem. Skutkuje to tym, że jest określana jako pełnowartościowa oraz lubiana przez psy, jak i również niezależnie od wieku i rasy oraz rozmiaru i stopnia aktywności fizycznej.