BELCANDO Junior Grain Free

Powszechnie wiadomo, że BELCANDO Junior Grain Free to tak zwana bezzbożowe, a zarazem sucha karma. Jest ona przeznaczona dla szczeniąt średnich oraz dużych ras od czwartego miesiąca życia.

Przedstawienie BELCANDO Junior Grain Free
Faktem jest, że karma Junior Grain Free nie zawiera zatem zbóż. Zatem jest ona idealna dla szczeniąt wrażliwych. Co za tym idzie u takich szczeniąt może pojawić się problem z alergią bądź nietolerancją pokarmową, na przykład gluten. To właśnie w takim momencie bardzo istotne jest, żeby na początku wybrać przynajmniej dietę bezzbożową, aby to zapewnić bezproblemowy wzrost oraz rozwój. Należy mieć również na uwadze, że w przedstawianej karmie Belcando Junior Grain Free zboże zastąpiono pożywnym amarantusem. Faktem jest, że specjalna formuła zawiera ogromne ilości białka drobiowego czy nasiona chia. To właśnie one są źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych. Producenci opisywanej karmy ukazują, że pokarm ten posiada następujący skład: świeże mięso drobiowe (30%); amarantus (16%); mąka grochowa; skrobia ziemniaczana; białko drobiowe, o niskiej zawartości popiołu, suszone (13%); mączka rybna z ryb morskich (5%); jajka, suszone; żelatyna, hydrolizowana (2,5%); drożdże piwne, suszone (2,5%); strąki chleba świętojańskiego, suszone; tłuszcz z drobiu; olej roślinny (palmowy, kokosowy); fosforan diwapniowy; suszona pulpa buraczana, odcukrzona; nasiona Chia (1,5%); wątróbka drobiowa, hydrolizowana; chlorek sodu; chlorek potasu. Należy również przedstawić analizę składu, która kształtuje się następująco: białko 26%, tłuszcz 15%, popiół 7,4%, włókno surowe 2,8%, wapń 1,2%, fosfor 1%, sód 0,3%, wilgotność 10%. Zaznacza się, że karma ta nie zawiera kolejno: zbóż oraz soi, jak i również produktów mlecznych. Do zalety karmy zalicza się między innymi: wzmacnianie naturalnego systemu odpornościowego i poprawia elastyczność wszelkich stawów, aby pupil cieszył się swoistą aktywnością w kolejnych latach.

Podsumowując u szczeniąt może pojawić się problem z alergią bądź nietolerancją pokarmową, na przykład gluten. To właśnie w takim momencie bardzo istotne jest, żeby na początku wybrać przynajmniej dietę bezzbożową, aby to zapewnić bezproblemowy wzrost oraz rozwój.