EUKANUBA Intestinal Formula Cat

EUKANUBA Intestinal Formula Cat jest to mieszanka dość wysokiej jakości dość łatwostrawnych składników oraz włókien. Ukazuje się, że to właśnie ona jest bez wątpienia skomponowana w trosce o liczne potrzeby kotów, które cierpią na liczne stany zapalne ich żołądka, jak i również jelit oraz trzustki.

Przedstawienie EUKANUBA Intestinal Formula Cat
Ukazuje się, że właśnie o wyjątkowości przedstawianej receptury bez wątpienia decydują między innymi: dość niski poziom występującego tłuszczu, jak i również dobroczynne kwasy tłuszczowe, do których zalicza się omega-3 oraz 6. Na uwagę zasługuje również witamina E czy prebiotyki pozyskiwane z tak zwanych pulp buraczanych, czy FOS przyjmujące nazwę fruktooligosacharydy oraz MOS otrzymujący nazwę mannanooligosacharydy. Miejmy jednak na uwadze, iż w przypadku tak ostrych zaburzeń z grupy jelitowych należy jednak podawać przedstawiana karmę EUKANUBA Intestinal Formula Cat. Należy ją stosować poprzez około dwa tygodnie. Natomiast do dwóch miesięcy w chwili regulacji metabolizmu oraz od trzech do dwunastu tygodni jako swoista odpowiedź na dość nieprawidłowe trawienie i jako coodzienny posiłek przy dość przewlekłej niewydolności naszej trzustki. Producenci wskazują, że skład tej pokarmy jest następujący: z kurcząt, kukurydza, śruta kukurydziana, mięso z kurcząt, mączka rybna, suszona pulpa buraczana, suszone cale jaja, suszone drożdże piwne, mięso z kurcząt wstępnie trawione enzymami, fruktooligosacharydy (FOS), chlorek potasu, olej z ryb, tłuszcz z kurcząt, DL-metionina, mannanooligosacharydy (MOS), chlorek sodu. Do najważniejszych zalet zalicza się kolejno: dość niski poziom tłuszczu regulującego proces trawienia oraz zmniejszenia ryzyka występowania owej biegunki. Ukazuje się również, że liczne kwasy tłuszczowe omega-3 oraz 6 łagodzą swoiste podrażnienia skóry, jak i również gwarantują piękną czy błyszczącą sierść. Miejmy również na uwadze, że tak zwana pulpa buraczana wspiera zatem funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz pomaga zatem utrzymać ciągłość występujących błon śluzowych. FOS poprawiają również wchłanialność substancji odżywczych oraz rozwój dość pożytecznych bakterii jelitowych. Co za tym również idzie tak zwana witamina E poprawia zatem działanie tak zwanego naturalnego układu odpornościowego.

Podsumowując w przypadku tak ostrych zaburzeń z grupy jelitowych należy jednak podawać przedstawiana karmę EUKANUBA Intestinal Formula Cat. Należy ją stosować poprzez około dwa tygodnie.