EUKANUBA Struvite Urinary Formula

EUKANUBA Struvite Urinary Formula to weterynaryjna kompozycja utworzona specjalnie dla kotów z bardzo ważną tendencją do swoistej kamicy moczowej.

EUKANUBA Struvite Urinary Formula
Powszechnie wiadomo, że receptura tejże karmy została opracowana z tak zwanym obniżonym poziomem magnezu oraz tłuszczu, aby jednak zapobiegać tworzeniu się licznych struwitów. Przedstawia się również, że koty cierpiące na przedstawianą dolegliwość powinny być również karmione EUKANUBA Struvite Urinary Formula. Powinno mieć to miejsce przez okres sześciu miesięcy. Wskazówką również jest, że dłuższe stosowanie tejże karmy bez wątpienia wymaga konsultacji z określonym specjalistą weterynarii. Producenci przedstawiają, że karma ta posiada następujące składniki: śruta kukurydziana, wątróbki z kurcząt, mączka z kurcząt, mięso z kurcząt, suszone całe jaja, mączka rybna, ryż, produkty z kurcząt, suszona pulpa buraczana, tłuszcz z kurcząt, mięso z kurcząt wstępnie trawione enzymami, chlorek potasu, suszone drożdże piwne, DL-metionina, chlorek sodu. Faktem jest, że ukazywana formuła EUKANUBA Struvite Urinary Formula dostarcza wszelkich składników odżywczych, które są niezbędne dla zdrowia naszego kota. Do głównych zalet zalicza się niską zawartość tłuszczu, który bezpośrednio jest przyczyną występowania takiej kamicy. Co za tym również idzie doskonale znana L-karnityna wspiera wszelki proces spalania tłuszczy. Ważną zaletą ukazywanej karmy jest również swoista redukcja magnezu, która jednocześnie zapobiega szczególnemu wytwarzaniu się takich właśnie struwitów. Należy również wspomnieć o wysokiej zawartości dobrej jakości białka pochodzenia zwierzęcego, który neutralizuje pH zawarte w organizmie naszych pupili. Faktem również jest, iż pulpa buraczana bez wątpienia wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz pomaga utrzymać ciągłość takich błon śluzowych.

Podsumowując baza tejże karmy została opracowana z tak zwanym obniżonym poziomem magnezu oraz tłuszczu, aby jednak zapobiegać tworzeniu się licznych struwitów. Przedstawia się również, że koty cierpiące na przedstawianą dolegliwość powinny również być nią karmione. Bardzo ważną kwestią jest, że dłuższe stosowanie tejże karmy bez wątpienia wymaga konsultacji z określonym specjalistą weterynarii.