EUKANUBA Oxalate Urinary Formula

EUKANUBA Oxalate Urinary Formula jest to weterynaryjna kompozycja dość wysokiej jakości występujących składników jednakże z obniżonym poziomem między innymi wapnia oraz witaminy D. Ukazuje się również, że została ona stworzona w trosce o liczne potrzeby naszych kotów cierpiących jednak na kamicę moczową. W sytuacji wystąpienia choroby ową karmę należy więc podawać do sześciu miesięcy.

Zalety EUKANUBA Oxalate Urinary Formula
Dłuższe stosowanie bez wątpienia wymaga owych konsultacji ze specjalistą w profesji dotyczącej weterynarii. Faktem jest, że owa formuła bez wątpienia dostarcza licznych składników odżywczych bądź niezbędnych dla idealnego samopoczucia oraz zdrowia naszego pupila. Producent tej karmy wskazuje, że posiada ona następujący skład: śruta kukurydziana, mięso z kurcząt, mączka z kurcząt, wątróbki z kurcząt, produkty z kurcząt, mączka rybna, suszone całe jaja, suszona pulpa buraczana, cytrynian potasu, tłuszcz z kurcząt, mięso kurcząt wstępnie trawione enzymami, suszone drożdże piwne, DL-metionina, chlorek potasu, chlorek sodu. Zalet ma na pewno wiele. Do niektórych zalicza się między innymi: dodatek cytrynianu potasu, który utrzymuje owy poziom pH moczu w określonych granicach 6,6. Skutkuje to redukcją tworzenia się nierozpuszczalnych kryształów swoistych szczawianów wapnia. Ukazuje się również, iż owe kwasy tłuszczowe omega-3 oraz 6 łagodzą występujące reakcje zapalne występującego pęcherza moczowego u naszego zwierzęcia. Do kolejnych zalet zalicza się kolejno: niski poziom tłuszczu, który pozwala zachować masę ciała. Jednak to nie koniec zalet. Do następnych zalicza się: pulpa buraczana, która wspiera funkcjonowanie występującego przewodu pokarmowego oraz pomaga utrzymać swoistą ciągłość licznych błon śluzowych. Natomiast FOS poprawiają ową wchłanialność substancji odżywczych oraz rozwój dość pożytecznych bakterii jelitowych. Następnie wskazuje się na MOS, które wspomagają usuwanie tak zwanych bakterii patogennych. Ukazuje się również, że tak zwana witamina E poprawia owe działanie dość naturalnego układu odpornościowego. Na końcu warto również wymienić, że udowodniono redukcję płytki nazębnej.

Podsumowując formuła bez wątpienia dostarcza licznych składników odżywczych bądź niezbędnych dla idealnego samopoczucia oraz zdrowia naszego pupila.