EUKANUBA Restricted Calorie Formula

EUKANUBA Restricted Calorie Formula to zgodnie z licznymi recenzjami weterynaryjna kompozycja, która jest stworzona z myślą o psach z pewną nadwagą.

EUKANUBA Restricted Calorie Formula
Przedstawia się, że w trosce o zdrowie naszych psów borykających się z pewną otyłością receptura ta została bez wątpienia opracowana z niskim poziomem kalorii. Faktem również jest, że została ona wzbogacona o tak zwaną L-karnitynę, która to przyczynia się do swoistej redukcji tkanki tłuszczowej oraz dba o zachowanie odpowiedniej budowy ciała oraz masy mięśniowej. Zakłada się również, że taka karma powinna być jednak podawana do momentu uzyskania wymarzonej sylwetki. Zaznacza się, iż w sytuacji dłuższego stosowania powinniśmy skonsultować się z wybranym lekarzem – weterynarzem. Ukazuje się, że skład przedstawianej karmy jest następujący: śruta kukurydziana, mączka z kurcząt, sorgo, jęczmień, suszona pulpa buraczana, mięso z kurcząt wstępnie trawione enzymami, suszone cale jaja, mączka rybna, suszone drożdże piwne, chlorek potasu, fosforan dwuwapniowy, siemię lniane, DL-metionina. Powszechnie wiadomo, że zawiera ona ogrom zalet, do niektórych z nich zalicza się: obniżoną wartość energetyczną, która ułatwia również uzyskanie odpowiedniej budowy ciała. Producenci wskazują również, że L-karnityna wspiera owy proces spalania tłuszczy. Do kolejnych plusów tegoż pokarmu bez wątpienia zalicza się dość zwiększony poziom wysokiej jakości białka, który jednocześnie pomaga w utrzymaniu swoistej beztłuszczowej masy mięśniowej. Poza tym chrom oraz specjalne źródło węglowodanów nasila swoiste działanie insuliny oraz wspomaga redukcję poposiłkowego poziomu tejże glukozy we krwi. Należy również wskazać na glukozaminę oraz siarczan chondroityny, który bez wątpienia zapewnia zdrowie stawów oraz kości. Faktem również jest, iż kwasy tłuszczowe omega-3 oraz 6 łagodzą swoiste podrażnienia skóry i gwarantują piękną oraz błyszczącą sierść. Natomiast zawarty MOS wspomagają wszelkie usuwanie bakterii z grupy patogennych. Miejmy również na uwadze, że witamina E poprawia swoiste działanie naturalnego układu odpornościowego.

Podsumowując została ona wzbogacona o tak zwaną L-karnitynę, która to przyczynia się do swoistej redukcji tkanki tłuszczowej oraz dba o zachowanie odpowiedniej budowy ciała oraz masy mięśniowej. Zakłada się również, że taka karma powinna być jednak podawana do momentu uzyskania wymarzonej sylwetki.