EUKANUBA Renal Formula

Powszechnie wiadomo, że EUKANUBA Renal Formula to weterynaryjna kompozycja dość wysokiej jakości poszczególnych składników, a co za tym idzie jest ona stworzona w trosce o liczne potrzeby kotów, które cierpią na określoną niewydolność nerek.

EUKANUBA Renal Formula
Faktem jest, że o wyjątkowości przedstawianej receptury decydują w szczególności: optymalny poziom wysokiej jakości białka pochodzenia zwierzęcego, jak i również niski poziom tłuszczu oraz fosforu. Poza tym ogromny wpływ mają również dobroczynne kwasy tłuszczowe omega-3 bądź 6. Należy tu również wskazać witaminę E bądź prebiotyki pozyskiwane z tak zwanych pulp buraczanych. Następnie na uwagę zasługują FOS, czyli fruktooligosacharydy. Bardzo ważne są również MOS, czyli mannanooligosacharydy. Zaznacza się również, że w przypadku wystąpienia tejże dolegliwości powinno się podawać karmę ,,EUKANUBA Renal Formula” przez czas około sześciu miesięcy. Powszechnie wiadomo, że następne przyjmowanie takiej receptury wymaga wszelkiej konsultacji z wybranym specjalistą weterynarii. Czytając skład przedstawianej karmy możemy się dowiedzieć, że zawiera ona śruta kukurydziana, mięso z kurcząt, tłuszcz z kurcząt, gluten kukurydziany, izolowane białko sojowe, suszona pulpa buraczana, guma arabska, olej z ryb, mięso z kurcząt wstępnie trawione enzymami, fruktooligosacharydy (FOS), cytrynian potasu, chlorek potasu, DL-metionina, chlorek sodu, tauryna, L-tryptofan. Do niektórych zalet zalicza się: dość niski poziom tłuszczu oraz fosforu. Co za tym idzie kontroluje ową hiperfosfatemię oraz spowalnia rozwój niebezpiecznej niewydolności nerek. Zaznacza się również, iż istotnym plusem jest optymalny poziom białka, który wspiera zatem filtrację nerek. Faktem jest, że występujące kwasy tłuszczowe omega-3 oraz 6 łagodzą owe stany zapalne. Na uwagę bez wątpienia zasługuje również cytrynian potasu obniżający ryzyko wystąpienia tak zwanej kwasicy metabolicznej. Zatem pozwala zachować optymalny poziom pH w organizmie naszego zwierzęcia.

Podsumowując o wyjątkowości przedstawianej bazy decydują w szczególności optymalny poziom wysokiej jakości białka pochodzenia zwierzęcego, jak i również niski poziom tłuszczu oraz fosforu. Ważną kwestią jest również, że przyjmowanie takiej receptury wymaga wszelkiej konsultacji z wybranym specjalistą weterynarii.